środa, 27 lipca 2016

Relacja z See Bloggers 2016

"To już nie są żarty See Bloggers po raz czwarty".
Hej, część z Was, która śledzi mojego Instagrama, Facebooka albo Snapchata wie, że w weekend byłam w Gdyni na See Bloggers. Zacznijmy jednak od tego, czym jest to wydarzenie ? Mianowicie jest to największe wydarzenie dla blogerów i twórców internetowych w Polsce. W tym roku odbyło się w dniach 23-24.07 w Gdyni.

Organizatorzy przygotowli 9 stref tematycznych, każdy mógł znaleźć coś dla siebie: 
 • Education
 • Cooking
 • Fashion&Beauty
 • Parenting
 • Strefa Youtube
 • Photo&Travel
 • Active
 • Moto
 • Design
Czemu wybrałam się na See Bloggers ? Są dwa powody które mają wspólny cel, czyli rozwój. Pierwszy jest taki, że chce prowadzić swoją stronę jak najlepiej się da i wykorzystać wszystkie możliwości, mam tu na myśli zdobywanie wiedzy, którą przełożę na działania.
Blog istnieje od kilku miesięcy i wiele jest jeszcze rzeczy do poprawienia. Drugi powód to,chęć sprawiania Wam przyjemności, czyli moim czytelnikom :). Nie chce robić bloga tylko dla siebie, chcę dotrzeć do ludzi i przekazywać ciekawe informacje, tworzyć piękne zdjęcia, inspirować i przekazywać pozytywną energię. Po to się rozwijam, żebyście Wy mogli też coś z tego mieć, żeby blog Wam się nie nudził :).

Tak wyglądały stoiska kilku partnerów See Bloggers ale oczywiście było ich więcej :).
Jak zapewne sie domyślacie, podczas dwóch dni prelekcji i warsztatów było całkiem sporo. Gdybym miała opisać Wam całe wydarzenie to ja potrzebowałabym baaardzo dużo czasu, a Wy musielibyście to bardzo długo czytać. Z tych powodów skupię się na dwóch wydarzeniach, które były dla mnie najbardziej istotne, czyli:

Warsztaty Apart, które poprowadziły siostry z bloga Pica Pica. Tu zostawiam link do ich bloga http://picapica.pl/pl/
Jeżeli jeszcze nie znacie bloga, który skupie się głównie na tematyce biżuterii, to wchodźcie w link. Ja ze swojej strony, dziękuje dziewczynom za dawkę wiedzy i serdeczność:D.Prelekcja Eliza Wydrych - Strzelecka http://fashionelka.pl/ "Współpraca barterowa - warto czy nie warto. Dary losu - publikować czy nie?" 
Elizy chyba nikomu nie trzeba przedstawiać :). Bardzo się cieszę, że miałam okazję ją poznać. Jest przemiłą osobą, a jej wykład na pewno uchronił mnie przed popełnianiem błędów i rozwiał wątpliwości dotyczące barteru.
W bardzo dużym skrócie, tak to wyglądało. Dla mnie See Bloggers było okazją do poznania nowych ludzi i zrozumienia całego boomu na blogi i vlogi. Cały czas myślę, tylko o tym co jeszcze mogę zrobić. Nie zastanawiam się czy dobrą drogę wybrała, dlatego, że czuje w tym pasję:). Na pewno postaram się być w przyszłym roku na kolejnej edycji i nauczyć się jeszcze więcej. Bo bycie blogerem to ciągła sztuka kreatywności.

Obserwujcie mnie na:
Instagram: rysia.celebryt
Snapchat: rysiacelebryt
Youtube: Mój kanał
                                      Facebook: https://www.facebook.com/rysiacelebryt/

4 komentarze:

 1. Ja miałam nadzieję wynieść troszkę więcej wiedzy z tej konferfencji, ale za to nadrabiała atmosfera i sami ludzie! No i panele na głównej sali były naprawdę fajne i co ważne spontaniczne :)

  Pozdrowionka,
  Smiley
  https://www.facebook.com/SmileyProjectPL/

  OdpowiedzUsuń
 2. Widzę że byłaś na Pic pica, chciałam również w nich brać udział ale nie dostałam się ;-) Na see bloggers byłam pierwszy raz, mam nadzieję że nie ostatni. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń