środa, 3 sierpnia 2016

Piątek w środę. Ruszamy na Kaszuby/ Czy Instagram stał się Snapchatem?

Czasem dobrze zrobić sobie mały urlop. Dzisiaj wyruszam na Kaszuby, biorę ze sobą rower. Bardzo się cieszę, że będę miała w końcu kilka dni żeby odpocząć i spędzić aktywnie czas w dobrym towarzystwie. Kaszuby to dla mnie nieznany teren, dlatego jestem bardzo podekscytowana i już nie mogę się doczekać.

Fot. Wikipedia
 Jak wrócę to pojawi się post i pewnie kilka fajnych zdjęć. Obserwujcie mnie na Snapie, bo nie odmówię sobie przyjemności nagrywania :D. Będąc przy temacie Snapa, dzisiaj Instagram dodał funkcję Stories, która jest niemal identyczna jak Snapchat Stories. Twórcy Instagrama chyba użyli kserokopiarki. Co o tym sądzicie? Ja na razie mam mieszane uczucia , więcej obserwujących mam na Insta, co przemawia za tą aplikacją. Z drugiej strony mam swoich ulubionych Snapowiczów i nie wiem czy oni przeniosą się na Instagram Stories. Jestem bardzo ciekawa  jak wszyscy na to zareagują i które stories wygra ;). Nasuwa mi się jeszcze taka myśl, że może nikt nie wygra, a użytkownicy sami wymyślą do czego chcą używać dwóch różnych aplikacji. Musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać co wydarzy się w ciągu najbliższych dni.
 Życzę wam udanych urlopów :*

Obserwujcie mnie na:
Instagram: rysia.celebryt
Snapchat: rysiacelebryt
Youtube: Mój kanał
                                      Facebook: https://www.facebook.com/rysiacelebryt/

2 komentarze:

 1. Zdecydowanie wolę starego instagrama i wydaje mi sie, ze chca sie upodobnic tylko dlatego, ze snapchat jest popularny.
  Zapraszam do mnie
  http://zannsan.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdecydowanie wolę starego instagrama i wydaje mi sie, ze chca sie upodobnic tylko dlatego, ze snapchat jest popularny.
  Zapraszam do mnie
  http://zannsan.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń