niedziela, 26 marca 2017

Weekend


Kilka godzin temu wróciłam do Olsztyna. W ten weekend odwiedziłam Rodziców:). Moja rodzina mieszka na Mazurach, od Warmii to niedaleko dlatego staram się być tam przynajmniej raz w miesiącu. Zdjęcie, które widzicie wyżej jest z dzisiejszego poranka. 
Poprosiłam Mamę żeby zrobiła mi zdjęcia. Niestety wyszły tak,że na większości mam ucięte nogi albo 2/3 zdjęcia to drzewo, a 1/3 to ja haha :D. Jedno jest całkiem przyzwoite, nadaje się do publikacji. Moja Mama nie jest fotografem, jej wzrok też nie jest najlepszy, więc i tak wyszło całkiem nieźle :D. 
Jak dojechałam na miejsce w sobotę to pogoda była straszna. Było zimno i wiał wiatr, na szczęście dzisiaj wyszło słońce. 
Wczoraj przeglądałam starą gazetę, która zachowała się z 2011 roku. Znalazłam sweter w stylu Pop Art, który idealnie pasował by do mojej torebki. Moda zawsze zatacza koło i jeżeli teraz coś jest niemodne, to za chwilę może być super trendem ;).
Jak widzicie mój weekend był całkiem spokojny i to już któryś z kolei. Nie wiem co się ze mną dzieje :D haha. Na koniec wrzucę Wam mema, który idealnie odda to co mogłabym opisać w wielu zdaniach. Oczywiście myślę, że to okres przejściowy, jednak jak na razie dobrze mi z tym :).
Napiszcie mi jak Wam minął weekend ? chętnie poczytam .
Instagram: rysia.celebryt
Snapchat: rysiacelebryt
Youtube: Mój kanał
                                      Facebook: https://www.facebook.com/rysiacelebryt/


6 komentarzy:

 1. U mnie spokojne weekendy to norma, uwielbiam odpoczywać leżąc w łóżku albo spacerując. A w Olsztynie jest gdzie spacerować, więc często to robię :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Weekend u mnie również zawsze rodzinnie ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mój weekend także spokojny, a wczorajszy dzień wręcz przeleciał przez palce przez tą zmianę czasu :)

  www.bliskolasu.com.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam spokojne weekendy, kiedy mogę pospacerować z bliskimi mi ludźmi, odpocząć, wyciszyć się i spokojnie wypić rano kawę. Pozdrawiam Cię serdecznie i zapraszam do mnie: http://artoflife.pl/

  OdpowiedzUsuń
 5. och, mam podobnie jeśli chodzi o weekendy ;) jakoś spokojniej je spędzam ostatnimi czasy ;) a co do trendów masz absolutną rację- to co dziś jest niemodne za jakiś czas może okazać się hitem :)

  OdpowiedzUsuń