czwartek, 7 września 2017

Rezerwat/ Co z tym latem?

Hej Kochani, dzisiaj miałam ciężki powrót z pracy, czyli ulewa, kałuże, korki. Praktycznie cały dzień padał deszcz i temperatura nie przekraczała 11 stopni. Do tego prawie cały Olsztyn stał w korkach ze względu na liczne remonty dróg. Pozdrawiam mieszkańców Olsztyna i łączę się z Wami w bólu :D. Szczerze mówiąc liczyłam na to, że wrzesień będzie bardziej przypominał lato niż jesień.
Miejmy nadzieję, że w przyszłym tygodniu coś się zmieni. 
Zdjęcia z dzisiejszego wpisu zrobiliśmy już jaki czas temu przy okazji wizyty w Rezerwacie "Las Warmiński". Jest to naprawdę piękne miejsce i polecam je zobaczyć, jeżeli będziecie w okolicy. Stylizacja może nie przypomina typowych postów modowych, jakie mogliście do niedawna widzieć na moim blogu ale obiecuje, że do taki wpisów jeszcze wrócę. Wszystko wskazuje na to, że będę musiała wybrać się na zakupy :D, ah te babskie wymówki. Miłego wieczory życzę. 

2 komentarze:

  1. Świetne zdjęcia, u mnie tak samo pogoda za bardzo nie zachwyca czekam tylko na jakiś cieplejszy dzień żeby móc się wybrać na jakąś sesję :)
    Mój blog

    OdpowiedzUsuń
  2. Współczuje życia w mieście oraz wszelkie jego uroki. Stylizacja pasująca na wypad jak u ciebie w lasek. Lubię las to i może znajdę może okazję tam pojechać. Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń