poniedziałek, 6 listopada 2017

A jakim Ty typem osobowości jesteś?

Od zawsze interesowałam się Psychologią, kiedy tylko trafiały w moje ręce testy dotyczące typów osobowości, to chętnie je robiłam. Jednak przeważnie były krótkie, mało szczegółowe i opisywały moją osobowość bardzo ogólnie. Nie wiem czy słusznie ale przeważnie wychodziło na to, że jestem ekstrawertykiem racjonalnym. Tym razem wpadłam na test, który jest dużo bardziej skomplikowany, bo rozróżnia aż 16 typów osobowości. Poświęciłam na niego kilkanaście minut i finalnie dowiedziałam się, że jestem Dyskutantem. Poczułam się bardzo wyjątkowo ponieważ okazuje się, że takich osób jak ja w populacji jest zaledwie 3%.
Typ osobowości Dyskutanta to prawdziwy adwokat diabła, dla którego sens życia stanowi rozrywanie na strzępy argumentów i przekonań w jak najbardziej spektakularny sposób.
Czy się z tym zgadzam? Myślę, że tak w 70%. Czyli jest w tym sporo prawdy :D
Ale co skłoniło mnie do napisania tego postu? 
Kilka dni temu poinformowałam Was na Instagramie, o tym, że zrobiłam taki test. Dostałam wiele pytań w komentarzach i kilka wiadomości prywatnych z pytaniem gdzie go można zrobić? Stwierdziłam, że muszę o tym zrobić post, skoro ten temat cieszy się tak dużym zainteresowaniem. 
Przechodząc do sedna sprawy, tutaj zostawiam link gdzie możecie wykonać taki test ---> https://www.16personalities.com/pl/darmowy-test-osobowosci
Mam nadzieję, że dzięki temu dowiecie się czegoś ciekawego o sobie.

ps. Jutro o 12:00 na moim Instagramie rusza konkurs w którym między innymi będzie można wygrać bon do Zary o wartości 1000 zł, zegarek, kosmetyki i wiele innych rzeczy. Także bądźcie czujni, bo naprawdę będzie warto wziąć w nim udział. 

3 komentarze: