poniedziałek, 6 listopada 2017

A jakim Ty typem osobowości jesteś?

Od zawsze interesowałam się Psychologią, kiedy tylko trafiały w moje ręce testy dotyczące typów osobowości, to chętnie je robiłam. Jednak przeważnie były krótkie, mało szczegółowe i opisywały moją osobowość bardzo ogólnie. Nie wiem czy słusznie ale przeważnie wychodziło na to, że jestem ekstrawertykiem racjonalnym. Tym razem wpadłam na test, który jest dużo bardziej skomplikowany, bo rozróżnia aż 16 typów osobowości. Poświęciłam na niego kilkanaście minut i finalnie dowiedziałam się, że jestem Dyskutantem. Poczułam się bardzo wyjątkowo ponieważ okazuje się, że takich osób jak ja w populacji jest zaledwie 3%.
Typ osobowości Dyskutanta to prawdziwy adwokat diabła, dla którego sens życia stanowi rozrywanie na strzępy argumentów i przekonań w jak najbardziej spektakularny sposób.
Czy się z tym zgadzam? Myślę, że tak w 70%. Czyli jest w tym sporo prawdy :D
Ale co skłoniło mnie do napisania tego postu? 
Kilka dni temu poinformowałam Was na Instagramie, o tym, że zrobiłam taki test. Dostałam wiele pytań w komentarzach i kilka wiadomości prywatnych z pytaniem gdzie go można zrobić? Stwierdziłam, że muszę o tym zrobić post, skoro ten temat cieszy się tak dużym zainteresowaniem. 
Przechodząc do sedna sprawy, tutaj zostawiam link gdzie możecie wykonać taki test ---> https://www.16personalities.com/pl/darmowy-test-osobowosci
Mam nadzieję, że dzięki temu dowiecie się czegoś ciekawego o sobie.

ps. Jutro o 12:00 na moim Instagramie rusza konkurs w którym między innymi będzie można wygrać bon do Zary o wartości 1000 zł, zegarek, kosmetyki i wiele innych rzeczy. Także bądźcie czujni, bo naprawdę będzie warto wziąć w nim udział. 

4 komentarze:

  1. Ja chyba dyskutant. Ja tez bardzo lubie psychologie

    OdpowiedzUsuń
  2. Będę musiała zrobić sobie ten test :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Slot machines can be used for lengthy periods without the worry of wearing out. The legs and walls of these machines are strongly constructed for 포커 stability and an excellent rebound for pucks. Many of the on line casino slot games are constructed around an action-packed bonus mechanic, and some have a lock-and-spin feature, providing breath-taking pleasure for the users. Additionally, users can opt for single, double or vertical screens as per their requirements. Game producers continue to develop new types of machines with attention-grabbing twists on the traditional recreation.

    OdpowiedzUsuń