niedziela, 8 września 2019

NYX Makeup Influecer Academy / Mój pierwszy raz w Telewizji / Fotorelacja / Dużo zdjęć

Wiem, wiem... Długo się zbierałam do tego, żeby stworzyć dla Was ten post ale w końcu jest :D.
Jak wiecie marka NYX Professional Makup zorganizowała konkurs Influencer Academy w którym wzięłam udział i dostałam się do TOP 20 uczestników. Przez tydzień brałam udział w warsztatach: audiowizualnych, digital i social media, makijażu, personal brandingu, managementu i kooperacji.
Udział w MIA to była przygoda życia, poznałam wspaniałych, kreatywnych ludzi z którymi na zawsze będą nas łączyć przeżycia z MIA. Udział w programie na pewno mnie troszeczkę zmienił ale więcej opowiem Wam na Youtube. Zdradzę również jak wygląda show telewizyjne od strony uczestnika, bo jak się pewnie domyślacie telewizja rządzi się swoimi prawami. 
Wszystkie zdjęcia, które zobaczycie w tym wpisie są autorstwa Katarzyny Średnickiej
 https://www.instagram.com/ksrednicka/

Oto nasze wejście do willi MIA, wszyscy byliśmy strasznie zestresowani, przed wejściem powitał nas operator z kamerą, a nad naszymi głowami latał dron, który wszystko nagrywał. Przed domem czekała na nas Martyna z Adą.
Tak wyglądał Dom z zewnątrz.
Natomiast pokoje były skromne, spaliśmy na łóżka piętrowych, razem ze mną w pokoju mieszkała Iza, Paulina, Michał, Dominika oraz Paulina ;)
Salon wyglądał świetnie, jak marzenie, każdy miał swoje stanowisko makijażowe pełne kosmetyków.
Każdego dnia braliśmy udział w warsztatach, a po nich czekało nas zadanie konkursowe. Oczywiście o niczym wcześniej nie wiedzieliśmy, więc każdego dnia byiiśmy zaskoczeni czymś innym. Na koniec dnia musieliśmy udać się do "piwnicy zwierzeń", żeby ocenić siebie i innych uczestników, co było dla mnie nie lada zaskoczeniem. Natomiast odwrotu nie było i musieliśmy ocenić kto był najlepszym studentem dnia, a kto najgorszym oraz przyznać punkty pozostałym osobom.
Zadania były naprawdę bardzo wystrzałowe i wymagały od nas dużej kreatywności. Ja miałam okazję pierwszy raz w życiu współpracować z fotografem podczas profesjonalnej sesji zdjęciowej. Mimo, że nie byłam do końca zadowolona ze zdjęcia, które wybrałam do konkursu tego dnia(możecie zobaczyć je na moim Instagramie), to zdjęcia, które zrobiła Kasia bardzo mi się podobają. 
Btw cały czas nie wierzyłam, że to wszystko dzieje się naprawdę.
Oczywiście nie obyło się bez łez, sama płakałam tam dwa razy i może wydać Wam się to dziwne ale kiedy nagram film to na pewno zrozumiecie dlaczego.
Jednak nie myślcie, że cały tydzień siedzieliśmy w willi NYX MIA, udało nam się odwiedzić siedzibę Facebooka/ Instagrama oraz Google/Youtube i szczerze na zdjęciach tego nie widać ale te miejsca wyglądają tak fajnie, że aż zazdroszczę osobom, które tam pracują:D.

Teraz kiedy tworzę ten wpis, jestem wzruszona, wracają wszystkie wspomnienia. Tęsknie za tymi mordeczkami i nie mogę się doczekać kiedy znowu się zobaczymy :).
Na koniec wrzucę Wam kilka zdjęć z finału. Tutaj na zdjęciu jestem z Pauliną w naszym pokoju po zakończeniu ostatniego zdania, przed przygotowaniami do gali finałowej. Byłam wtedy już tak zmęczona, że nawet nie pamiętam, że to zdjęcie powstało :D.
Jak wiecie program wygrał Arno uważam, że jak najbardziej to jemu należała się wygrana, a tu zdjęcie finałowej 5 czyli Arno, Justyna, Iza , Michał i Weronika.
Na tym zakończę relację, mam nadzieję, że Wam się podobała?6 komentarzy:

 1. Super wpis, kochana ja już tesknie 🥰

  OdpowiedzUsuń
 2. Wooow! To musiało być super przeżycie! Zazdroszczę!

  OdpowiedzUsuń
 3. Kochana, jestem pod ogromnym wrażeniem! Już sam udział jest wielkim osiągnięciem; a to ile wyniosłaś z warsztatów to kolejne perełki do zgromadzonego doświadczenia :)
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń